مختصری درباره استراتژی، اهداف و چشم انداز مجموعه بزرگ سیب کالا:

با گسترش شهرها و افزایش فواصل مکانی و مواجهه با محدودیت های مکانی و زمانی، افراد بیش از سابق به خرید اینترنتی رو آورده اند.

زیرا خرید اینترنتی مزایایی مثل امکان مقایسه، یافتن قیمت مناسب، استفاده از تجربه افراد دیگر، اطلاعات زیاد و نبود محدودیت زمانی و مکانی برای کاربران دارد.

از آنجایی که انسانها طالب سهولت و راحتی هستند و می توانند به سادگی با چند کلیک از روی کاناپه منزل خود خریدشان را از طریق اینترنت انجام دهند به همین دلیل هر روز به تعداد مشتریان اینترنت اضافه می شود.

اما در بین این همه مزایا، یک مشکل عمده بحث عدم اطمینان می باشد که مجموعه بزرگ سیب کالا با کادر مجرب خود خرید امنی برای مشتریان خود از فروشگاه اینترنتی سیب کالا را فراهم میکند.

در این راستا پیدا کردن جای مطمئن برای خرید اینترنتی، خود یک پروسه مهم محسوب میشود که مجموعه سیب کالا سعی دارد لذت خرید مطمئن را برای مشتریانش تامین کند.

درباره سیب کالا
درباره سیب کالا

استراتژی مجموعه بزرگ سیب کالا

استراتژی مجموعه بزرگ سیب کالا ، ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و جلب رضایت آنها می باشد.

چرا که، همه افراد در سیب کالا این را می دانند که موفقیت آنها در گرو رضایت مشتریان است.

اهداف و چشم اندازها:

  • عرضه محصولات با کیفیت مطلوب
  • عرضه محصولات با منصفانه ترین قیمت و کمترین سود
  • ارسال محصولات به تمام نقاط کشور در کوتاهترین زمان
  • سیستم هوشمند پیگیری سفارشات و پاسخگویی
  • ایجاد فروشگاهی با قابلیت خرید برای هر قشر با هر توان مالی
  • پشتیبانی و پاسخگویی مستمر

 

پشتیبانی سیب کالا جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله استعلام قیمت و موجودی، مشاوره رایگان قبل از خرید، ثبت سفارشات، پیگیری سفارشات، پاسخ به سوالات، دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات، از طریق صفحه ارتباط با ما قابل دسترس می باشد.